Naše služby 

OmniDea 

je místo příjemného a klidného prostředí, ve kterém zapomenete na každodenní starosti. Naším cílem je poskytnout klientovi komplexní péči o krásu a zdraví. Budeme s potěšením pečovat o Vaše tělo i duši s dokonalým výsledkem. Dopřejeme vám hluboké uvolnění, duševní harmonii a pozitivní vnímání vlastního těla. Mezi priority studia patří odpočinek a relaxační atmosféra.

Každý den se snažíme poskytnout ty nejkvalitnější služby v přátelském prostředí. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a profesionálně.
Naším cílem je, abyste měly vždy tu nejlepší péči a mohli se každý den cítit jako znovuzrození.
Provádíme kosmetické ošetření přípravky Monteil, Alqvimia, Etre Belle, Dr. Grandel, neinvazivní mezoterapii, omlazovací techniky pomocí tradiční čínské medicíny (TČM), chemický peeling Renophase zdravotní masáže pomocí čínské medicíny (TČM), relaxační masáže pro uvolnění za použití aroma olejů, horkých kamenů, manikúru s přípravky Spa rituál (vegan), pedikúru s přípravky Gehwol (mediciální kosmetika), trvalou depilaci přístrojem Anthelie nebo voskem a mnoho dalších doplňkových služeb.
Těšíme se na Vaši návštěvu vaše studio Omnidea  .  

Nově Vám nabízím unikátní způsob omlazení obličeje a dekoltu Originální led terapií Omnilux


Omnilux světelná maska obličej
Omnilux světelná maska obličej
Omnilux světelná maska dekolt
Omnilux světelná maska dekolt

Omnilux Contour FACE 

je speciální maska, která vyzařuje záření o vlnové délce 830 nm a 633 nm.  Toho využíváme pro omlazení pleti neboli rejuvenaci a při hojení. Originální hydrogelová maska Omnilux Contour, je vynikajícím doplňkem světelnou terapií . Je navržena tak, aby zlepšila zážitek z fototerapie i její výsledky. Maximalizuje pronikání světla do dermis a současně ochlazuje, zpevňuje, hydratuje a vyživuje pokožku. 

Při pravidelné aplikaci je možné urychlit hojení akné a oddálit viditelné známky stárnutí pokožky. Zvlášť intenzívní účinky má Omnilux v kombinaci s chemickým peelingem a následnou aplikací Omnilux Contou 

Omnilux hydrogenní maska
Omnilux hydrogenní maska

Celkový účinek se ještě znásobí použitím Hydrogenní masky Omnilux  která je vynikajícím doplňkem léčby světelnou terapií , je navržena tak, aby zlepšoval zážitek z fototerapie i výsledky. Speciálně formulovaná maska ​​Hydrogel je navržena tak, aby maximalizovala pronikání světla do pokožky a současně chladila, zpevňovala, hydratovala a vyživovala pokožku.

SKIN REPAIR hydrating cream
SKIN REPAIR hydrating cream

Doporučuje se pravidelně používat SKIN REPAIR hydrating cream  - je určený pro citlivou pokožku. Hydratuje, zjemňuje, čistí a navrací pleti pružnost. Je vhodný jako pozákrokový krém po ošetření přístrojem e-peel pro dlouhotrvající účinek terapie. Dále je vhodný po chemickém peelingu, mikrojehličkování, dermální abrazi, IPL, laserech, pleti poškozené sluncem, pleti s barevnými nedokonalostmi, pro pleť s projevy stárnutí a ztrátou pružnosti, akné.


INFORMACE KE KOSMETICKÉMU OŠETŘENÍ  přístrojem Anthelie 

CÍL OŠETŘENÍ 

IPL Anthelia
IPL Anthelia


IPL EPILACE

- trvalá epilace - VHODNÉ PRO ŽENY I MUŽE odstranění tmavých, SVĚTLÝCH i ŠEDIVÝCH chloupků - jedinečný patent firmy Eurofeedback
- odstrnění pigmentací, žilek v obličeji i na nohou
okamžité odtranění viditelných rozšířených žilek, léčba výrazných pigmentací
- léčba akné, jizev, strijíRadiofrekvenční ošetření přístrojem TRIPOLLAR 

Tripollar
Tripollar

nabízím  ošetření patentovanou technologií TriPollar , která zaručuje zpevnění pokožky prostřednictvím účinných radiofrekvenčních vln. Díky této unikátní metodě jsem schopna velmi efektivně vyhlazovat jemné vrásky zejména v oblasti očního okolí, vytvářejí nová kolagenová a elastinová vlákna.

Radiofrekvenční energie TriPollar zahřívá tukové buňky, zrychluje metabolismus a zmenšuje tak jejich objem. Zvýšená teplota stimuluje vylučování tuku z tukových buněk a ten se následně odvádí krevním a lymfatickým oběhem. Nastává tak očekávaný efekt snížení tukových zásob, zmenšení objemu a vyhlazení celulitidy.  Hluboké podkožní vrstvy se celkově vitalizují a regenerují. Celkově se zkvalitní a omladí stav kůže, zmenší se objemy a eliminuje se celulitida.

Největší výhodou této radiofrekvenční metody je bezbolestnost a především vynikající výsledky, které se opětovnou aplikací stávají trvalými. Ošetření je skvělým řešením pro všechny, kteří dávají přednost neinvazivním metodám omlazení pleti.


Omlazovací techniky pomocí tradiční čínské medicíny (TČM) 

Omlazovací techniky dle TČM pomáhají řešit problémy v oblasti obličeje jako jsou vrásky, povadlá, povislá pleť, žilky, akné, váčky či kruhy pod očima a nabízejí tak zajímavou alternativu kosmetických chirurgických invazivních metod, chemických peelingů a chemických injekcí. 

Procedura probíhá tak, že se miniaturní jehličky vpichují přímo do vrásek . Procedura podporuje cirkulaci krve a lymfy v oblasti obličeje, produkci elastinu, kolagenu a zlepšuje pružnost a pevnost pokožky  


Dornova metoda a Breussova masáž 


Dornova metoda 

Jedná se o druh manuální terapie, která je velmi jemnou a pomalou alternativou mobilizací kloubů a páteře (vracení jednotlivých obratlů a kloubů do jejich přirozené polohy). Na rozdíl od šetrných forem standardní manuální fyzioterapie se tak děje za aktivní účasti pacienta jeho přirozeným a volným 

Terapeut respektuje zásadu jít maximálně na práh bolesti. Cílem metody je uvolnění meziobratlových kloubů. Základním předpokladem úspěchu terapie je aktivní spolupráce pacienta a jeho pohyb/mobilita. Pro imobilní pacienty je využití této metody méně vhodné.

Počet aplikací Dornovy metody pro dosažení požadovaného stavu je individuální. Částečná úleva se může dostavit po dvou ošetřeních, u složitějších případů se však požadovaný efekt může dostavit až za několik měsíců. V případech využití metody k řešení blokád páteře doporučujeme zároveň odstranit i nesprávné pohybové návyky klienta, které způsobují opakování potíží.

Breussova masáž

ostup Breussovy masážní metody spočívá v intenzivním vtírání masážního oleje po celé délce páteře. Důraz je přitom kladen na postižená a bolavá místa. Působením teplého třezalkového oleje meziobratlové ploténky "nabobtnávají" a obratle se pak lépe vyrovnávají do správné polohy. Speciálními hmaty a působením oleje dochází k lepšímu okysličení tkáně obratlů, odplavování škodlivin krví a stimulaci nervových vláken vedoucích z páteře. Celá páteř se snadněji regeneruje a hybnost organismu se rozšiřuje. Masáž je velmi jemná a energetizující. Výrazně uvolňuje tělesné i dušení blokády. Regeneruje a vyživuje ploténky a je tak klíčem k řešení mnoha problémů pohybového aparátu, obzvláště v oblasti kříže a beder. Při této masáži se vychází z myšlenky, že neexistují zničené nebo opotřebené ploténky, ale pouze zdegenerované, které se dají pravidelnou masáží obnovit.

Po jemné masáži se položí na páteř hedvábný papír a postupným přikládáním rukou dochází k magnetizování. Třelazkový olej pronikne hlouběji do páteře a nečistoty se působením osmózy hromadí na drsné straně papíru. Při Breussově masáži se také automaticky ošetřují akupunkturní body, které jsou vyústěním spojnic orgánů a jsou uloženy podél páteře na meridiánu močového měchýře. Aktivováním těchto bodů dochází kromě výrazného uvolnění páteře a odstranění bolesti zad, často i k vyřešení různých psychických blokád.
MesoPerfection

Neinvazivní mezoterapie-ošetření obličeje, krku a dekoltu .

Neinvazivní mezoterapie je proces při kterém se pomocí speciální technologie a elektrických pulzů vpravuje koktejl vysoce účinných látek hluboko do pokožky a tím je tato mezoterapie plnohodnotnou náhradou klasické invazivní neboli injekční mezoterapie . Využíváme kosmetiku Monteil .

MesoPerfection
MesoPerfection

Kosmetika Monteil 

nabízí tradiční francouzský koncept péče o krásu ve spojení s nejnovějšími poznatky vědy a anti-agingmedicíny. Ošetření Monteil jsou zaměřena na okamžitý a viditelný omlazující efekt, komfort a zdraví pleti. Mezoterapie patří mezi nejefektivnější omlazující metody pro získání hladké a pevné pleti. Účinné látky (Kyselina hyaluronová,liposomy, vitamíny, peptidy ) jsou dodány hluboko do pokožky za pomoci elektro pulsací. Nabízí tak dosažení výjimečnýchestetických výsledků naprosto šetrnou, bezbolestnou a bezpečnou metodou.Je vhodné pro pokožku nejen se známkami stárnutí.


Chemický peeling

Chemický peeling je velmi účinná metoda ovlivnění stavu pokožky. Používá se pro zmírnění projevů stárnutí pleti, vyhlazení a vypnutí pleti, pro léčbu akné a pigmentací různého původu. Spočívá v aplikaci ovocných kyselin - nejčastěji kyseliny glykolové na ošetřovanou pokožku. Působením těchto kyselin se odloučí povrchové či hlubší vrstvy kůže. Následuje proces hojení, kdy se odloučené buňky kůže nahrazují novými. Pleť má po zhojení viditelně lepší obnovenou strukturu. Dochází k vyhlazení vrásek. Pleť je vyrovnaná, jemnější, hydratovaná a odstraňují se projevy akné a pigmentace.

Unikátní technologie laboratoří RENOPHASE

Technologie Renophase je založena na principu zajištění propustnosti kůže pro účinnou látku. Laboratoře Renophase po dvacetiletém výzkumu vyvinuli síovanou hmotu - HYDROGEL RETICULÉ. Je to látka, která obsahuje výtažek ze schránek mořských korýšů, chitosan a další přírodní výtažky, jako xanten a pektin. Hydrogel zaručuje svým působením na kůži její propustnost pro účinné látky. Kromě toho se v něm aktivní léčebné látky stabilizují a nedochází k jejich změně působením kyslíku. Hydrogel je pak postupně uvolňuje v hlubších vrstvách kůže. Tato vlastnost hydrogelu umožňuje obohatit recepturu chemických peelingů laboratoří Renophase o další aktivní látky kromě zmíněné kyseliny glykolové. Díky tomu se mohou jednotlivé receptury věnovat konkrétním kožním problémům jako je akné, pigmentace, povadlá, stresovaná plet', plet' změněná menopauzou, atd. Na bázi Hydrogelu Reticulé pak laboratoře Renophase vyvinuli dvě technologie chemického peelingu: RENOpeel a BIOpee

PRINCIP OŠETŘENÍ

Provedení chemického peelingu RedPeel a nebo BioPeel Red a následně nebolestivá neinvazivní aplikace intenzivního červeného světla pronikajícího do velké hloubky pokožky. Synonyma používaná v literatuře často vyjadřují princip metody - neablativní dermální remodelace, podpovrchový resurfacing apod. Primárně je fotorejuvenace proces vedoucí ke zničení elastotických vláken s následnou fibroplazií horní dermis nebo stimulací vývoje nové dermální mezibuněčné substance. Použitím speciálně vyvinuté formule Laboratoires Renophase dochází k synergickému působení světla v pokožce s účinnými látkami obsaženými v chemickém peelingu Laboratoires Renophase a následnému potencování účinku těchto dermatokosmetologických metod.


Masáže

Neváhejte využít naší nabídky masáží, které si nyní můžete dopřát každý den.

Masáž je terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí.
Naše studio Omnidea vám nabízí tyto základní masáže.

Rozlišujeme několik druhů masáží:

KLASICKÉ

 • sportovní a rekondiční
 • zdravotní : východní (orientální) - mezi ně patří shiatsu, čínská tlaková masáž - prvky tuiny
 • lymfatické masáže
 • relaxační olejová masáž - aroma masáž
 • těhotenská masáž 

SPORTOVNÍ MASÁŽ

 • působí na hruběji uložené svaly,

 • uvolňuje napětí a odstraňuje jejich ztuhlost, tak pomáhá obnovit přirozenou pružnost těla.

 • Součastně zmírňuje psychické napětí a obnovuje duševní rovnováhu.


DOPORUČENÍ : pravidelně 2-3x měsíčně ( opakovat minimálně 5x )

AROMA MASÁŽ

 • Je to osvěžující smyslová terapie využívající vůní a léčivých účinků aromatických

esencí čistých přírodních olejů

 • zlepšuje krevní oběh, trávení a tělesné funkce navozuje pocit klidu a pohody, léčí tělo mysl jedince


DOPORUČENÍ : pravidelně 1-3x měsíčně

BREUSSOVA MASÁŽ

 • Je to bezbolestná tlaková masáž meziobratlových plotének a nervu v oblasti páteře,

 • Zbavuje svalových bolesti zad,

 • Zmirňuje svalovou disbalanci,

 • uvolňuje a regeneruje meziobratlové ploténky

DOPORUČENÍ: pravidelně 2-3x měsíčně ( opakovat minimálně 5x DORNOVA METODA

 • Je to efektivní, přesná a šetrná vyšetřovací a nápravná manuální terapie,

 • jejíž pomocí lze vrátit obratle a klouby do původní polohy účinně zbavuje příčiny onemocnění, fyzických a psychických bloků,

 • prokrvuje končetiny, zbavuje otoků a zmírňuje křečové žíly, zpomaluje nepříznivý vývoj skoliózy

DOPORUČENÍ: pravidelně 2-3x měsíčně ( opakovat minimálně 5x )Relaxační masáže -Masáž lávovými kameny

MASÁŽ MAGIK HOT STONES ( HORKÝMI LÁVOVÝMI KAMENY)

 • Je to masáž hladkými černými lávovými kameny, které jsou vytvořeny z vulkanické

lávy ( akumuluji, drží a dále předávají teplo, mají mimořádně silnou energetickou
vibraci, odblokovávají a napomáhají proudění tělesné energie )

 • odstraňuje problémy s pateří a klouby, lečí revmatismus a křeče,

 • revitalizuje tělesný orgány a funkce, aktivizuje vlastní ozdravné mechanismy organismu

 • dokáže naladit báječné pocity úlevy a relaxu,

 • dokáže navodit pocit absolutního klidu a uvolnění ještě několik dni po masáži, proto ve světě tak žádaná.


DOPORUČENÍ : pravidelně 1-3x měsíčně

REFLEXNÍ MASÁŽ CHODIDEL

 • Naše chodidla představují dokonalou mapu celého těla,

 • terapií reflexních zón vytváříme základní předpoklady k prevenci a léčbě mnoha nemocí, k obnovení tělesné i duševní rovnováhy

DOPORUČENÍ: pravidelně 2-3x měsíčně ( opakovat minimálně 5x )


Péče o ruce


Nehty jsou vizitkou každé ženy. Těm z Vás, které si chtějí dopřát pocit z dobře upravených nehtů nabízí naše profesionálně vyškolená manikérka: celkovou manikúru (vč. pánské), P-shine s manikúrou, masáž rukou, peeling, parafínové zábaly, UV gel, potažení přírodních nehtů gelem a jejich zpevnění, lakování, francouzské lakování, zdobení nehtů.


Základní manikúra

Tato procedura je základní nabídkou a je určena pro všechny, tj. pro dámy i pro pány. Není nic příjemnějšího než perfektní manikúra. Přinese Vám nejen kvalitní službu, ale i oddech, relaxaci a pocit, že jste pro své nehty udělali maximum. Základní manikúra obsahuje tyto úkony:
Zkrácení a formování nehtů
Čištění nehtů
Odstranění a zatlačení kůžičky
Vkládání výživy do nehtů
Lakování nehtů

Základní manikúra trvá přibližně 60 minut a je vhodná pro muže i ženy. Po základní manikúře se může dále pokračovat dalšími procedurami, které jsou již většinou orientovány na péči o pokožku rukou. Například Vám manikérka nanese na ruce jemný peeling, kterým odstraní odumřelé buňky pokožky rukou a případnou zhrublou kůži. Poté vám ruce umyje a nanese vrstvu výživné masky na ruce, která dodá pokožce potřebnou výživu a vláčnost. Nakonec se ruce s maskou namočí do parafínu nebo do speciálních tepelných rukavic. 

Pedikúra - klasická tzv. mokrá a přístrojová

Provádím přístrojovou pedikúru suchou či mediciální. Na suchou pedikúru používám přístroj i kosmetické výrobky Gehwoll což je vhodné i pro diabetiky .